Fistik ezmesinin icinde gluten var mi?

  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Admin

Yönetici
Site Sorumlusu
Katılım
17 Ocak 2024
Mesajlar
265.114
Çözümler
3
Tepkime puanı
1
Puan
38

Fıstık ezmesinin içinde gluten var mı?​

Alerjen Uyarısı : Yer Fıstığı İçerir. Allergen Warming : Contients Peanuts. Bu oranlar ürünün doğallığından dolayı değişebilir. Gluten içermez, Domuz yağı ve katkıları içermez.

Fitnut fıstık ezmesinde gluten var mı?​

* Türkiye’de üretilmiştir. * İçeriğinde doymuş yağ,şeker,gluten,trans yağ ,katkı maddesi,tuz yoktur.
JIF yer fıstığı ezmesi helal mi?
Helal ve Sağlıklı Gıda – Fiskobirlik fındık ezmesi Gimdes helal belgelidir, sahiplerini helal hassasiyeti için tebrik ederiz.
JIF fıstık ezmesi vegan mı?
Jif Simply Yer Fıstığı Ezmesi (Creamy) Vejetaryen|Glutensiz|Vegan tüketime uygundur. 615 kalori.

Fıstık da gluten var mı?​

Tüm işlenmemiş kabuklu kuru yemiş türleri, yer fıstığı, ay çekirdeği, kabak çekirdeği ve badem. *Paketlenenler ve işlenmiş olan, tuzlanan kuru yemişler gluten içermektedir.

Calve fıstık ezmesi Şekersiz mi?​

Ürün Bilgileri İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Calve Fıstık Ezmeleri kahvaltı ve tariflerinizin vazgeçilmezi olacak! İçerdiği %85 yer fıstığı ile Calve Fıstık Ezmesi, yüksek lif içerir ve protein kaynağıdır. Üstelik ilave şeker içermez!
FitNut nasıl kullanılır?
FitNut Doğal Fıstık Ezmesi 800 gr
- Başlangıç Seviyesi. Kahvaltı veya ara öğünlerinizde dilediğiniz miktarda fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.
- Orta Seviye. Kahvaltı veya ara öğünlerinizde dilediğiniz miktarda fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.
- İleri Seviye.
Beyaz şeker neden Vegan değil?
Bu kömürün özelliği çok yüksek ısılara dayanabilmesi ve şeker kamışından elde edilen şekerler ancak böyle yüksek ısılarda beyazlatılabiliyor. Bu sebeple, Kuzey Amerika’da şekerlerin büyük kısmı kamışından elde edildiğinden, veganlar kaynağından emin olmadıkları müddetçe şeker ve şekerli ürünler kullanmıyorlar.

Hangi kuruyemişte gluten vardır?​

Tüm işlenmemiş, kabuklu kuru yemiş türleri yer fıstığı ay çekirdeği kabak çekirdeği badem (Paketlenenler ve işlenmiş olan, tuzlanan kuruyemişler gluten içermektedir).
 
Geri
Üst